novonto logo

Dijital gizli silahınızız

Biz, WordPress’e odaklanan tam hizmet dijital bir ajansız. Uzmanlığımız, WordPress web siteleri, iç ağlar, işe alım siteleri, kurumsal web siteleri, e-ticaret mağazaları ve daha fazlasını oluşturmak, yönetmek ve sürdürmekte yatmaktadır. Hayal edebiliyorsanız, inşa edebiliriz! Lütfen hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıya göz atın.

novonto services assets strategy

Strateji

Dijital ajansımızda yaratıcılık, yenilik ve olağanüstü müşteri deneyimi sunma konusundaki tutkumuzu sürdürüyoruz. Müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçerek hem yaratıcı hem de etkili çözümler oluşturmak için çaba gösteriyoruz. Tecrübelerin çeşitli alanlarında yılların deneyimine sahip yetenekli ve özverili bireylerden oluşan bir ekibe sahibiz. Müşterilerimize en güncel endüstri trendleri ve teknikleri sunabilmek için bu konuya öncelik veriyoruz.

Müşterilerimiz, başarılı bir projeyi teslim etmenin iletişimin hayati bir öneme sahip olduğuna inandığımızı bilir. Müşterilerimizi projenin tüm süreci boyunca bilgilendiriyoruz. Onlara dijital varlıkları için hedeflerini ve beklentilerini net bir şekilde anlamak için önemli sorular sormaya başlıyoruz.

Tasarım

Tasarım ekibimiz, web gelişiminin derinlemesine anlayışına sahip deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Modern tarayıcılar ve çeşitli cihazlar için tasarım yaparken karşılaşılabilecek fırsatları ve sınırlamaları tam anlamıyla bilmektedirler. Tasarımcılarımızın uzmanlığını modern teknolojiyle birleştirerek görsel olarak etkileyici, erişilebilir ve kullanıcı dostu tasarımlar oluşturuyoruz. Tasarımcılarımız, geliştiricilerle el ele vererek, müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla birleşen özel tasarımlar sunmalarını sağlarlar.

Tasarımın, başarılı bir dijital deneyim oluşturmanın ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyoruz. Tasarımcılarımız, görsel olarak çekici bir tasarımın yalnızca bulmacanın bir parçası olduğunu ve işlevselliğin kritik bir rol oynadığını bilirler. Tasarlarken kullanıcı odaklı bir yaklaşım benimserler, bu da dijital ürünlerimizin sadece nefes kesici değil, aynı zamanda kullanıcı dostu ve tüm izleyici kitlesine erişilebilir olduğu anlamına gelir.

novonto services assets design 2
novonto services assets development

Geliştirme

Her web sitesinin benzersiz olduğunu ve kendi gereksinimleri ve hedefleri olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin iş durumu ve hedef kitlesi için özel olarak hazırlanmış web siteleri oluşturmaya inanıyoruz. Hazır temaların kullanılmasına inanmıyoruz, çünkü bunlar bir web sitesinin esnekliğini ve yaratıcılığını sınırlar.

Uzman geliştiricilerimiz, müşterilerimizin belirli ihtiyaçlarını karşılayan benzersiz ve dinamik web siteleri oluşturmak için mevcut çerçeveleri ve eklentileri kullanırlar. Bilgi ve deneyimimizi kullanarak, her seferinde tekerleği yeniden icat etmek için zaman ve kaynak israfından kaçınabiliriz. Her web sitesinin müşterilerimizin markasını yansıtması gerektiğine inanıyoruz ve bu, özel web geliştirme hizmetlerimiz aracılığıyla elde etmeye çalıştığımız şeydir.

Performans

Novonto, web sitesi performansına büyük önem vermektedir. Web sitesi hızının ve verimliliğinin, en iyi kullanıcı deneyimini sunma konusundaki kritik rolünü tanırız. Müşterilerimizin web sitelerinin en iyi hız ve performansı sunmasını sağlamak için Stack’ımızı temelden optimize ederiz. Bu, doğru teknoloji yığınını (sunucu altyapısı, veritabanı, önbellekleme ve içerik teslim ağları gibi) dikkatlice seçmeyi içerir.

Web sitesi optimizasyonunun bir kezlik bir etkinlik olmadığını anlıyoruz ve bu nedenle müşterilerimizin web sitelerini sürekli iyileştirmek için izleriz. Yüklenme süreleri ve yanıt süreleri gibi site performansı metriklerini izleriz, verimsizlikleri ve darboğazları belirlemek için. Sıkı testler ve optimizasyon yoluyla, müşterilerimize en iyi performansı sunan ve müşterilerinin müşterileri için sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayan web siteleri sunma amacı güderiz.

novonto services assets performance 1
novonto services assets support 1

Bakım ve Destek

Dijital ajansımızda, müşterilerimizin WordPress sitelerinin bakımı ve desteklenmesinin önemini anlıyoruz. Yönetimimiz altında 150’den fazla WordPress web sitesi bulunduğundan, hepsinin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalıştığından emin olma konusuna büyük önem veriyoruz. Tüm müşterilerimize bakım ve destek hizmetleri sunuyor, web sitelerinin güvende olduğunu bilmelerini sağlıyoruz.

Müşteriler, herhangi bir teknik sorunu gidermekten web sitesi içeriğini güncellemeye kadar ortaya çıkabilecek her türlü sorunla ilgili yardım almak için gün boyunca bizimle telefon, WhatsApp veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirler. Müşterilerimizin web sitelerinin en iyi performansı göstermesini ve en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını sağlamak amacıyla yüksek kaliteli bakım ve destek hizmetleri sunmaya kararlıyız.

Barındırma

Doğru barındırma sağlayıcısını seçmenin bir web sitesinin başarısı için kritik olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle WordPress web sitelerine özel olarak tasarlanmış özelleştirilmiş barındırma hizmetleri sunuyoruz. Web sitenizin karmaşıklığını ve kullanıcılarınızın benzersiz ihtiyaçlarını dikkate alarak işletmeniz için en uygun ve maliyet etkin barındırma çözümünü önermek için çaba gösteriyoruz.

24/7 izleme ve günlük yedeklemelerle kararlı paylaşımlı sunuculara kadar her türlü barındırma seçeneği sunuyoruz. Barındırma paketlerimiz esnek ve ölçeklenebilir, müşterilerimizin işleri büyüdükçe ve web site ihtiyaçları değiştikçe ölçeklendirmelerine olanak tanır. Barındırma hizmetlerimizle müşterilerimiz, web sitelerinin sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlaması için en iyi performansta çalışmasını sağlayan güvenilir ve güvenli barındırmadan faydalanır.

novonto services assets hosting 1
novonto services assets continues

Sürekli Geliştirme

Müşterilerimizin platformları için uzun vadeli gelişme ve yeniliklere öncelik veriyoruz. Müşterilerimizle iş ihtiyaçlarını anlamak ve iyileştirme alanlarını belirlemek için yakın bir şekilde çalışıyoruz. Deneyimli uzmanlarımız ekibimiz, WordPress platformlarının performansını artırmak için adım adım bir yaklaşım benimser. Bu, erişilebilirlik, API entegrasyonları, özel işlevsellikler veya müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek diğer herhangi bir şeyle ilgili olabilir.

Müşterilerimizin WordPress platformlarının güncel ve optimize edilmiş olarak kalmasını sağlamak için sürekli geliştirme ve destek sunuyoruz, en iyi mümkün kullanıcı deneyimini sunmak için. Deneyimli uzmanlarımız, tasarımdan özel eklenti geliştirmeye kadar WordPress geliştirme alanındaki tüm yönlerde uzman rehberlik ve destek sunmak için her zaman hazır. Müşterilerimizin belirli ihtiyaçlarını karşılayan ve WordPress platformlarının en üst düzey performansta kalmasını sağlayan yüksek kaliteli özelleştirilmiş çözümler sunmaya adanmışızdır.

osenle
venloverurban
alacatiprivatehotel
sulogisticss
max
bootseaux
zeynadecor
aytemhavuz
vellodes
standart celik
mcservice
cedo logo