novonto logo

Dünya genelinde hizmet veren küresel bir yaratıcı ajansız.

KÜLTÜREL DEĞERİ ŞİRKET DEĞERİNE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Novonto Ajansı, marka oluşturma ve deneyim tasarımının önde gelen sağlayıcısıdır. Strateji ve yaratıcılığa odaklanarak, markalar için anlamlı, yenilikçi ve unutulmaz deneyimler yaratıyoruz. Uzmanlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve hedef kitlesine hitap eden bir marka kimliği geliştirmek için özenle çalışır. Müşterilerimizin hedeflerine uygun, yenilikçi ve çekici çözümler üretiyoruz.

Novonto’da, doğru marka stratejisi ile her işletmenin başarılı olabileceğine inanıyoruz. Sadece yaratıcı bir ajans değil, aynı zamanda işletmelerin yeni bir başlangıç yapmalarına ve markalarını bir üst seviyeye taşımalarına yardımcı olan bir iş ortağıyız. Yeni bir işe giriş yapan bir başlangıç veya markalaşmayı yeniden yapmayı düşünen bir kurumsanız, size yardımcı olmak için buradayız. Uzman ekibimiz, hedef kitlenizi büyüleyecek ve markanızı başarıya taşıyacak benzersiz ve etkili marka çözümleri oluşturma konusunda tutkulu. Sizlere hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve işinizi yenilikçi marka çözümlerimizle yükseltmeniz konusunda yardımcı olalım.

Harika tasarımın gücüne inanıyor ve kalıcı etki bırakacak unutulmaz deneyimler yaratmaya çalışıyoruz. Ekibimiz, müşterilerimizin markalarının rakipleri arasından sıyrılmasını sağlamak için özenle çalışır. Müşterilerimize en yüksek düzeyde hizmet sunma ve yıllarca unutulmayacak deneyimler yaratma taahhüdünde bulunuyoruz. Müşterilerimizin markalarını hayata geçirecek ve unutulmaz deneyimler yaratacak yenilikçi çözümler oluşturmayı amaçlıyoruz.

İleri Düşünen Müşterilerle İş Birliği Yapıyoruz, Fikirleri Gerçek Ürünlere Dönüştürmek İçin

Müşterilerimizle, en acil sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak ve hikayelerini anlatan ve beklentilerini aşan özel çözümler tasarlamak için çalışıyoruz.

Ajansımızda yaratıcılık her zaman akar. Ofis duvarlarımız, müşterilerimiz için çalıştığımız keşif oturumu raporları, grafik deneyleri ve reklamlarla süslenmiştir. Masaları süsleyen sonsuz beyin fırtınası oturumlarından gelen Post-it notları ve eskiz defterleri denizini göreceksiniz. Sürekli bir ilham “kaosu” peşindeyiz, yıllar içinde geliştirdiğimiz yöntemlerle becerilerimizi ve uzmanlığımızı geliştirerek. Bu yöntemler, yaratıcı zihinlerimize yapı, yönlendirme ve tempo sağlar, böylece müşterilerimize yenilikçi ve etkili çözümler sunmamıza olanak tanır.

"Yaptığımız işten ilham alıyorsak, başkalarına ilham verebiliriz."
Huseyin / Novonto

Novonto’da marka stratejisi ve marka tasarımı tutkumuzun merkezindedir. Endüstride 16 yıldan fazla deneyime sahip olarak, işimizin sadece önemli yönleri olmadığını, aynı zamanda dünya görüşümüzü tanımladıklarını keşfettik. Aslında, bizi her gün uyanmaya iten şeylerdir. Hırslı ve yaratıcı bireylerden oluşan bir ekip olarak, müşterilerimiz için en iyi sonuçları sunma konusundaki kararlılığımızla tanınıyoruz. Bu nedenle bizimle çalıştığınızda, hedeflerinizi başarmak için ötesine geçecek tutku dolu profesyoneller grubunu bekleyin.